Хартија И Плик Правни Картон, 8. 14, по Пакет, 65лб Море Сино

Хартија И Плик Правни Картон, 8. 14, по Пакет, 65лб Море Сино

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Ако барате висококвалитетни листови со професионален изглед за вашата деловна кореспонденција, Легалната Картичка За Џем Хартија И Плик Ќе биде совршен избор. Направен од рециклирана хартија, овој картон е еколошки. Боја : Море Сина. Големина : 8,5 х 14 Инчи. Количина : 50 Пакет. Нашиот квалитетен картон е направен од хартија без киселина, цврста хартија од 65 килограми која има мазна завршница. Лесен за употреба со ласерски и инк-џет печатачи. Многу хартија за голем проект, или да трае долго време.

Карактеристики на производот

Поврзани производи