Трепет и Сјај Тинејџерски Џини Џини Плажа Плажа Плажа

Трепет и Сјај Тинејџерски Џини Џини Плажа Плажа Плажа

Во продавницата
DEN 207.52
Стока:

Трепет и Сјај, денот на плажата божествен! Малите можат да се преправаат дека ќе Им се придружат На Блејн и Нахал за еден ден игра на Плажата Џини! Сјајот може да фати бран додека Нахал разиграно ѕирка од седалото на палмата. Сјајот може да седне и на магичниот замав на тепихот, да се релаксира на столот на плажа или да лебди по спиралниот слајд на перницата! Плејсетот доаѓа со две ексклузивни фигури (Џин Поздравниот Сјај и Џинот Поздравниот Нахал) и се одликува со многу штипки за прикажување за уште повеќе Тинејџерски Џинови! Со над 130 џинови за собирање, магијата На Захрамајските Водопади е само една желба! Секој продаден одделно. Трепет и Сјај Тинејџерски Џини Џини Плажа Плажа : Возраст : 3Ј+. Добредојдовте Во Водопадите Захрамај, магичен свет каде што живеат, работат и играат џинови! Овие слатки, колекционерски мини фигури ставаат Трепет, Сјај и сите нивни пријатели токму на дланката на вашиот мал џин. Сурфа нагоре! Децата можат Да Помогнат Да Блесне возење на џиновски бран!. Нахал може да ѕирне од палмата!. Тинејџерските Џинови можат да се релаксираат на дневниот стол или магичниот замав на тепихот!. Малите можат Да Земат Сјај и Нахал на вртење, спирално возење со перница!. Вклучува ексклузивни Тинејџерски Џинови, Џин Прскање Сјај и Џин Поздравниот Нахал, но може да се користи со многу повеќе!. Постојат повеќе 130 Тинејџерски Џинови да се соберат во многу забавни теми, Како Танц Партија, Музика Божествена, Сонлив Џинови, Џин Поздравниот, Магичен Пазар и многу повеќе!. Исто така, побарајте" лебдечки " Тинејџерски Џинови, овие екстра-специјални џинови се поставени на нивната коса, правејќи ги да изгледаат како да лебдат во воздухот и работат со Плејсетот За Пловечки Џин Палас! Секој продаден одделно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи