Каролини Богатства BB2946JMAT Централна Азија Овчар Куче Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде

Каролини Богатства BB2946JMAT Централна Азија Овчар Куче Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Каролини Богатства BB2946 JMAT Централна Азија Овчар Куче Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Централна Азија Овчар Куче Среќен Елка Затворен Или Отворено Мат 24x36. Оваа Врата содржи уметнички дела На Овчар Од Централна Азија. Одличен подарок за сопственик На Овчар Од Централна Азија. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Врата. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи