Солена Вода сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Злато-Дете

Солена Вода сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Злато-Дете

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Кожа. Синтетички ѓон. Петицата мери приближно 0,75 инчи. Платформа мерки околу 0.5 во. Водоотпорна сандала со кожен горен дел со искривени рабови и исечоци на срцето. Кожна постава што дише и подножје. Две затворачи на бравата. Солена Вода Сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Злато-7 Дете.

Карактеристики на производот

Поврзани производи