Како Што Сум Навивам Боја - Страст Виолетова, оз

Како Што Сум Навивам Боја - Страст Виолетова, оз

Во продавницата
DEN 95.84
Стока:

Луксузна длабока виолетова нијанса за Кралицата каква што сте! Привремен Гел Во Боја кој обезбедува средно држење и трае до едно перење, совршен за кадрава, брановидна и виткана коса. Направени ВО САД Во Како што сум лабораторија И Користење На Под Микрон Технологија внесена Со Јамајканско Црно Рицинусово Масло И Керамиди, Бојата на Виткање ја зајакнува косата за 6% по 1 апликација и ја подобрува влагата на косата за 84%. Оваа формула без снегулки е дизајнирана да биде дополнително навлажнувачка и лесна. Како Што Сум Навивам Боја-Страст Виолетова, 6 мл Боја депозит под 5 мин. Без Разлетување. Навивам Засилувач. Едно Перење. Лесно Исплакнете. Без парабени. Без Глутен. Нема Сулфати. Без ДЕА. За природна коса. 100% Без Суровост И Веган. Навлажнувачки. Навивам Засилувач. Вегански и суровост слободен. 13 живописни нијанси. Штета слободен. Нема потреба од белило или осветлувач. Не-Мрсна. Снегулка Слободен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи