Адирондак Леција Геометриска Област Килим, Розово Злато, 3'5'

Адирондак Леција Геометриска Област Килим, Розово Злато, 3'5'

Во продавницата
DEN 2207.04
Стока:

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Заштедете Пари.Колекцијата на тепих адирондак Килими Во Висок Стил, Лесна Нега Инспирирани од глобалното патување И смелите, шарени мотиви што ги красат модерните скијачки бунгалови, овие килими го преведуваат рустикалниот стил на ложа во врвно шик и лесна нега колекција Адирондак.

Карактеристики на производот

Поврзани производи