Марвел Тргување Картички - Капетан Америка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Тргување Картички - Капетан Америка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Овие Трендови Меѓународни Марвел Тргување Картички - Капетан Америка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународните Трендови го започнаа својот постојан раст врз основа на признатата потреба за интегрално партнерство помеѓу давателот на лиценцата, трговецот на мало и носителот на лиценцата. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фото-Уметност. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

Карактеристики на производот

Поврзани производи