Диви розови И Златни Ѕвезди, Магични Еднорози И Жлебови Сирени Детски Маски За Лице, Момчиња И Девојчиња

Диви розови И Златни Ѕвезди, Магични Еднорози И Жлебови Сирени Детски Маски За Лице, Момчиња И Девојчиња

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

3-слојните ткаени памучни маски за лице на вајлдкин се забавни и функционални! Диви и Маслиново Деца Розова И Златна Ѕвезди, Магичен Еднорози И Жлебот сирени отпечатоци додадете навиваат на секојдневна потреба. Плисиран стил со меки јамки за уши за удобност на децата. Големина точно за момчиња и девојчиња. Се препорачува за Возраст од 3+ години. 3 пакување еднократно, лична употреба, немедицински одделение маски. 3-плетена памучна ткаенина. Плисиран стил. Меки еластични ушни јамки. Препорачана Возраст 3+ години. Избрани Диви И Маслиново Деца отпечатоци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи