Марвел Легенди Серија Фантастични Четири Г-Дин Фантастична Акција Слика Во Собата

Марвел Легенди Серија Фантастични Четири Г-Дин Фантастична Акција Слика Во Собата

Во продавницата
DEN 559.52
Стока:

Рид Ричардс е брилијантен научник со способност да го истегне своето тело во која било форма. Со повеќе од 80 години историја на стрипови, Марвел стана камен-темелник на колекциите на обожаватели ширум светот. Со Серијата Легенди На Марвел, омилениот комичен Универзум На марвел и ликовите На Кинематографскиот Универзум На Марвел се дизајнирани со врвни детали и артикулација за врвни колекционерски предмети што можат да се прикажат и прикажуваат. Од бројки до возила до премиум предмети за играње улоги, Серијата Марвел Легенди нуди елитен производ инспириран од карактери за обожавателите и колекционерите на Марвел. Дополнителни бројки секој продаваат одделно. Предмет на достапност. Авторски Права 2019 Марвел. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : слика, 2 Додатоци, 1 Изградба-А-слика дел слика скала : 6 инчи Возраст 4 и нагоре. Предупредување : Опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години.● 2019 хасбро. Сите Права Се Задржани. ● 2019 Марвел. 6-ИНЧЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ Г-ДИН Фантастична Фигура Фанови, колектори, и деца слично можат да уживаат во оваа 6-инчен-скала Г-дин Фантастична фигура, инспириран од ликот од марвел стрипови. МАРВЕЛ СТРИП-ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН Г-Дин Фантастична фигура со премиум дизајн, детали и артикулација за висока позиционирање и прикажување во колекцијата На Марвел. ПРЕМИУМ АРТИКУЛАЦИЈА и ДЕТАЛИ за Висококвалитетната, реална, 6-инчна Серија Легенди Г-дин Фантастична фигура има повеќе точки на артикулација и е одличен додаток на секоја акциона колекција на фигури.

Карактеристики на производот

Поврзани производи