Куристан Монте Карло Палмет Внатрешен Надворешен Тепих, 5 ' 10 9 ' 2

Куристан Монте Карло Палмет Внатрешен Надворешен Тепих, 5 ' 10 9 ' 2

Во продавницата
DEN 799.84
Стока:

Без напор фаќањето на шармот на француската Ривиера, колекцијата Монте Карло Од Куристан, е уникатно дизајнирана за внатрешна и надворешна употреба. Монте Карло нуди трендовски крајбрежните палета која ќе се вклучат одморалиште се чувствуваат на вашиот посакуван простор. Моќ-се појави Во Белгија од најдобрите 100% Полипропилен Куртрон подобрен со влакна; оваа колекција на тепих отпорна на МУВЛА, СТАБИЛИЗИРАНА СО УВ, се одликува со структурирана рамно ткаена конструкција која е издржлива и лесна за нега, што ја прави идеална за зафатени и активни области. Рамниот ткаен куп на оваа колекција се позајмува за беспрекорно поставување под мебелот и во влезовите. Монте Карло е погоден за различни простории или надворешни поставки без разлика дали барате да додадете јасен, живописен допир на вашиот простор по избор или да создадете свеж амбиент на патување и култура, Монте Карло ќе биде совршен избор. Куристан Монте Карло Палмет Внатрешен/ Надворешен Тепих Во Морнарица-Слонова Коска : Нежен цветен дезен во избор на достапни бои. Внатрешна и Надворешна Оценета. Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Вода, Мувла/Мувла Отпорни. Нема висина на купот. Пријателски за миленичиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи