Активни хеланки на високи половини со високи половини на Шкорпија Сол

Активни хеланки на високи половини со високи половини на Шкорпија Сол

Во продавницата
DEN 560.00
Стока:

Супер четканата велур им дава топлина и удобност на овие хеланки од Шкорпија Сол со слабеење на половината за изглед во кој ќе сакате да живеете. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. висок пораст; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Suede високи хеланки за жени од Шкорпија Сол.

Карактеристики на производот

Поврзани производи