Teе женски женски кратки ракави и ткаени шорцеви за пижами, големини на 3x

Teе женски женски кратки ракави и ткаени шорцеви за пижами, големини на 3x

Во продавницата
DEN 383.84
Стока:

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Оваа удобна пижама поставена од oyојспун е токму она што ви треба кога времето станува пријатно. Лесните и воздушни шорцеви се совршено спарени со мека, графичка мета за да ве одржат токму на трендот. Мека, лесна, симпатична… Дефинитивно омилено спиење и дневна. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на S. врвни карактеристики : стил на пуловер; опуштено вклопување; вратот на екипажот; кратки ракави; капка рамо; исечена должина; чуден графички принт; Мека маичка плетена ткаенина; . Карактеристики на шорцеви : повлекување со лого jacquard еластична лента за половината; Faux лета со декоративни копчиња; 2 џебови од предни заварувања имаат најважни работи; Лесна ткаена ткаенина; Модел на сите. Teенски кратки ракави од пижами и ткаени шорцеви поставени од oyојспун.

Карактеристики на производот

Поврзани производи