Персонализирана ѓердан за Зодијак - Зодијак од карцином - ѓердан Лав - ѓердан од скорпија - ѓердан од Овен - ѓердан од Бик - ѓердан од Близнаци -Зодијак ѓердан злато

Персонализирана ѓердан за Зодијак - Зодијак од карцином - ѓердан Лав - ѓердан од скорпија - ѓердан од Овен - ѓердан од Бик -

Во продавницата
DEN 376.00
Стока:

Барате совршен подарок за Stargazer во вашиот живот? Ѓерданот за приврзоци на хороскопот на соstвездието ќе биде совршен подарок за вас. Во ѓерданот се прикажува знакот на соstвездието прикажан како што ќе ги видите на небото со кубни камења цирконија. Ѓерданот доаѓа во 3 зачудувачки бои, сребро, злато или розово злато. Секој ѓердан доаѓа прикачен на нивната одредена хороскопска картичка што ги опишува карактеристиките на соstвездијата, датумот што одговара на тоа и името на соstвездието. Врвот доаѓа со ланец од не'рѓосувачки челик со должина помеѓу 16 до 18 "кабелски ланец со ланецот за проширување. Материјал : Приврзокот е изработен од не'рѓосувачки челик, а скапоцен камен е изработен од кубна цирконија . Големина на приврзокот : 0,87 "x 0,51". Должина на ланецот : 16 " + 2" кабелски ланец со затворач на јастог . картичка : приврзокот вклучува картичка што ги опишува карактеристиките на знакот за сотурна констелација . Персонализирајте : картичката може да дојде персонализирана со името или прекарот на приемникот . Совршен подарок : Ѓерданот на соstвездието е подготвен да подари со кутија за подароци, картичка, торбичка за накит за смолкнување и торба за подароци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи