Атланта соколи фанатици брендирани стандардна лак маица - црвена

Атланта соколи фанатици брендирани стандардна лак маица - црвена

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Како горд, долгогодишен обожавател на Атланта соколи, никогаш не пропуштате можност да ја покажете вашата непоколеблива поддршка. Вие заслужувате додаток за гардероба што ви помага да го направите токму тоа. Соберете ја оваа стандардна лак маица од брендирана фанатици, а вашата посветеност на тимот никогаш нема да помине незабележано. Неговата возбудлива графика ќе ве натера да се пумпаат вас и сите ваши пријатели, за да можете да ширите некој тимски дух на сите на следната игра на Атланта соколи! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Графики за печатење на екран. Вратот на екипажот. Краток ракав. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Карактеристики на производот

Поврзани производи