Пластичен знак на вентилатори NFL Seattle Seahawks

Пластичен знак на вентилатори NFL Seattle Seahawks

Во продавницата
DEN 479.84
Стока:

Основана во 2002 година, Sports Lecensing Solutions е еден од најуспешните и најискусните тимови во индустријата во производството на МАТ, доживувајќи континуиран раст од година во текот на годината. Ние сме лиценцирани за сите NFL, MLB, NHL, NBA, 250 колегиски тимови и војска. Нашите врвни производи се нашите душеци со винил автомобили и килими за тепих, но нашиот инвентар се протега на најразлични производи, како што се ставање душеци, душеци за скара, капаци за метеж, капаци на воланот, столици на чекор и многу повеќе! Нашите 257.000 с. Објект на Ft. Во изводните здолништа на Атланта, има најнапреден печатач на хромојет за подобрување на квалитетот, деталите и бојата на нашите тепих производи. Chromojet го зголеми вкупниот капацитет за над 20% и им даде на нашите клиенти скоро неограничени опции во боја и графички. Пластичната конструкција е издржлив и лесен. 2 пред-дупчат дупки за лесно бесење. Fanmats.

Карактеристики на производот

Поврзани производи