Без граници јуниори капчиња ками врвни и шорцеви, 2-парчиња, големини XS-3XL

Без граници јуниори капчиња ками врвни и шорцеви, 2-парчиња, големини XS-3XL

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Совршено. Лето. Стил. Ниту една граница не го стори тоа повторно со овој тотално колк резервоар за капчиња и поставени шорцеви. Одликувајќи се со ками-стил на резервоар и странични шорцеви, овој сет е таа кул и ведра облека што штотуку беше направена за сончеви денови. Носете го заедно за спектакуларен изглед или облечете го секое парче одделно за уште повеќе опции за облека. Само на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТОП ТОП И ШОРТИ. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на резервоарот со големина M. V-neckline; стил на пуловер; отстранливи чаши за градник; без ракави; прилагодливи ленти; наредени. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Прилагодливи странични страни. Копчињата Ками на Јуниорс Ками и шорцеви поставени од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи