Приказна за играчки на Дизни essеси Девојки девојки Cowgirl чизми, големини 7-12

Приказна за играчки на Дизни essеси Девојки девојки Cowgirl чизми, големини 7-12

Во продавницата
DEN 543.84
Стока:

Дави! Вашето мало девојче ќе ги сака овие симпатични каубојски чизми во кои се наоѓаат essеси од филмовите за приказни за играчки на Дизни Пиксар. Чизмите имаат бела црна крава печатење на долниот дел од багажникот, со црвена вратило и црвена пети. Essеси Уметничко дело е истакнато на вратилото, а печатениот бод со детали за вампир додава на западниот изглед. Ципер со целосна должина ја работи должината на вратилото на внатрешноста на багажникот за лесен/лесен. Браун надворешна плоча и ниска потпетица го комплетираат изгледот. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : патент за лесен/лесен. Карактеристики : Црвена, бела и црна пупка Горна; Essеси каубојските уметнички дела на вратилото; Издржлива надворешна плоча на TPR со мала потпетица. © Дизни, сите права се задржани. Приказна за играчки на Дизни essеси Каубој чизми за девојчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи