Копче за време на време и време на женското копче, лесен, големини XS-xxxl

Копче за време на време и време на женското копче, лесен, големини XS-xxxl

Во продавницата
DEN 559.68
Стока:

Пријатна во овој модерен класик. Копчето за време на времето и TRU-женските џемпери е модерно напред со шарена шема на вселенско-дело и функционални копчиња на рамото. Опуштеното вклопување, капка рамо и плетено плетено манжетни и полите нудат мека удобност за секојдневно носење. Спарете го со фармерки, хеланки или здолништа за разноврсен зимски стил. Исклучиво на. Материјал : 72% акрилик/28% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Направено во САД. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : лесна плетено; плетено плетено манжетни и полите; капка рамо. женското копче на рамото на рамо од време и TRU.

Карактеристики на производот

Поврзани производи