Прв Впечаток Дебела Рачно Ткаена Флола Монограмирана Голема Влезна Врата Со Двојна Врата

Прв Впечаток Дебела Рачно Ткаена Флола Монограмирана Голема Влезна Врата Со Двојна Врата

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Изработен од сите природни кокошки рачно ткаениот екстра густ монограмиран лист на вратата е одличен декоративен акцент за вашата врата. Оваа прекрасна подлога може да помогне и во отстранување на нечистотијата, остатоците и влагата од стапалата на чевлите. НАПРАВЕНО ОД СИТЕ ПРИРОДНИ КОКОШКИ. Што е одличен трапер за нечистотија. РАЧНО МАТРИЦИРАНА ВО ИНДИЈА и МОНОГРАМИРАНА ВО САД со БОИ ОТПОРНИ на ИЗБЛЕДУВАЊЕ. ПРОЛЕВАЊЕТО НА КОКОШКАТА Е ПРИРОДНО и СУБВЕНЦИИТЕ со ТЕКОТ на ВРЕМЕТО не се ставаат во област каде што ќе остане влажно долго време без сончева светлина за сушење. ГОЛЕМИНАТА 39" Х 24 " Е ИДЕАЛНА ЗА ДВОЈНИ ВРАТИ. ЕКСТРА ДЕБЕЛИОТ куп ги прави овие врати долготрајни и издржливи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи