Тајни богатства женски грб

Тајни богатства женски грб

Во продавницата
DEN 479.20
Стока:

Залихи, почнувајќи од основите. Оваа женска чешма од тајни богатства нуди лесна силуета додека обезбедува целодневна удобност со еластична финиш на половината и истегнување на ткаенината. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Минимална покриеност на грбот. Повлечен стил. Еластична половината со повеќе каиш. Предна панел на чипка : 87% најлон/13% спандекс; Микрофибер во предниот панел : 85% најлон/15% спандекс. Машина за перење. Увезени. Thopенски грб од тајни богатства.

Карактеристики на производот

Поврзани производи