Вилсон Џонс, WLJ87914, Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Секој, Бела

Вилсон Џонс, WLJ87914, Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Секој, Бела

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Тешкото врзивно средство има механизам за заклучување што ви овозможува да ги отворате и затворате металните тркалезни прстени со еден допир, што го олеснува додавањето или менувањето на содржината. Јасно, нонглар, едноделно преклопување на предната страна, ' рбетот и грбот овозможува лесна трансформација во сопствено врзивно средство, совршено за презентирање на вашата работа. Полипропиленскиот материјал За Чистење се спротивставува на преносот на мастило и тонер, така што печатените хартии нема да лепат или обележуваат врзива. Четири наредени непроѕирни џебови обезбедуваат максимално складирање. Врзивно средство, исто така, има цврсто јадро од иверица. Вилсон Џонс Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Бела, 1 / Секоја (Количина) индивидуализира покритие и ' рбетот за да додадете свој капак лист и етикета. Активирањето со еден допир ги отвора сите 3 прстени со само еден прст. Кружните прстени од 1/2 инчи држат 120 листови. Карактеристики нашите најсилни обвивки за врзување и дополнителна издржлива шарка за долгогодишна сигурна употреба. Прилагодено формулиран, полипро материјал Без пвц трае до 10 ПАТИ подолго од винилот. Д-Заклучување, прстени без истурање, никогаш не-јаз обезбедуваат одлична безбедност на хартијата со цврсто затворање. Четири внатрешни џебови обезбедуваат дополнително складирање. 5-годишна гаранција за задоволство. Достапни се повеќе бои и големини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи