Чанта Миленичиња, Санрио Здраво Писе И Пријатели, Чококат Интерактивни Миленичиња Играчка и Чанта со повеќе Звуци И Реакции, Деца Играчки За Девојки

Чанта Миленичиња, Санрио Здраво Писе И Пријатели, Чококат Интерактивни Миленичиња Играчка и Чанта со повеќе Звуци И Реакции,

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Спин Мајстор играчки ТРЕПКА, РЕАГИРА НА ДОПИР : оваа чанта чанта чококат девојки има очи кои навистина трепкаат! Кога сте надвор во авантура, тој трепка и комуницира со вас. Држете го челото На Вашето Домашно Милениче За да ја наполните желбата!. НАД 30 УНИКАТНИ ЗВУЦИ и РЕАКЦИИ : Суперслатките звуци и реакции го оживуваат Чококатот! Овие чанта Миленичиња Здраво Писе додатоци (девојки играчки секој продаваат одделно) имаат уникатен карактер звуци, играат музика и повеќе! Вклучени батерии. ОТЧУКУВАЊА и ИГРИ : Прашајте Ја Вашата Чанта Милениче да/не прашање и тој одговара! Притиснете го носот и држете го челото за да ја слушнете неговата музика и да го занишате изгледот на пистата-притиснете го носот повторно за да трепне!. ИНТЕРАКТИВНА ЧАНТА ЗА МИЛЕНИЧИЊА и ЗДРАВО МАЧЕ : оваа чанта за деца од чококат содржи меки црна ткаенина, шилести уши, извезен нос и мустаќи и прилагодлив печатен ремен – 42 инчи. должината е совршена за љубителите На Санрио од сите возрасти!. СТИЛСКИ ИГРАЧКИ ЗА 5-ГОДИШНИ ДЕВОЈЧИЊА И НАГОРЕ : играчките За Миленичиња од Чанта се совршени додатоци за девојки и се одлични подароци за 5-годишни девојчиња и нагоре. Здраво Кити И Пријатели Чанта Миленичиња се прибл. 6 во. (Ж) х 7.5 во. (W) x 2.4 во. (Г).

Карактеристики на производот

Поврзани производи