Календар за ангажман на Врба Крик Прес Даунтон опатија

Календар за ангажман на Врба Крик Прес Даунтон опатија

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Со игран филм „Даунтон опатија“ на хоризонтот, навивачите не можат да добијат доволно од раскошот и романтиката, скандел и срцев удар што престојува во големата куќа. Уживајте во слики од аристократското семејство Кроули и нивните слуги за домаќинства опкружени со раскошни поставки и прекрасни костуми за период во раните години на дваесеттиот век. Печатено на висококвалитетна хартија за сјај, вклучува заштитен ракав за покривање, врзување на жица-О и корисен внатрешен џеб за организирање на сметки и лабави трудови. Форматот на недела по страница вклучува дел од белешки со дополнителни страници за планирање во грб за да помогне во организирање на вашиот зафатен живот. 6,5 "x 8,5" големина. Спирално врзано. Неделен планер за ангажман. Соба за белешки, состаноци и специјални датуми. 26 живописни слики со целосна боја. Информации за бонус како празници, набудувања и фази на месечината. Висококвалитетен хартиен залиха и заштитно покритие.

Карактеристики на производот

Поврзани производи