Еден Нов Нов Фајрстоун Винтерфорс 215 50Р 95С ХЛ Зимска Снежна Гума Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, -Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Т

Еден Нов Нов Фајрстоун Винтерфорс 215 50Р 95С ХЛ Зимска Снежна Гума Одговара: 2012-Форд Фокус Титаниум, -Хонда ГРАЃАНСКИ

Во продавницата
DEN 2143.84
Стока:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Firestone Winterforce 2КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкизимско време влечење подобрена контролираноствибрации бесплатен возач подолготрајно траење на животот на шарите преглед На Огнената Камена Зимска сила 2 е зимска гума за турнеи произведена за патнички возила.Гумата промовира е (повеќе..) Големина : 215/50Р17. Сезона : Зима. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2019-23 Хонда ЦИВИК ЕКС-Л 2012 Субару Аутбек 2.5 јас Турнеја 2007-08 Тојота Матрикс ХР 2014-18 Форд Транзит Поврзете Титаниум 2016-19 Шевролет Волт ЛТ 2007-08 Понтијак Вибе База 2017-23 Шевролет Болт ЕВ ЛТ 2003-06 тојота матрикс хрс 2019-22 Хонда Инсајт Екс 2022-23 шевролет Болт Еув Лт 2004 Крајслер себринг лимитед 2023 Акура Интегра База 1997-2003 Крајслер Себринг Лкси 2001-02 Доџ Стратус Р/Т 2015-18 Волво В60 Т5 2019-21 волво v60 t5 импулс 1997-2000 Избегнувајте Одмаздници И Повеќе - Додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи