Пирели П Четири Сезони Плус 195 65Р 91Х Б А БЛК Гума За Сите Сезони

Пирели П Четири Сезони Плус 195 65Р 91Х Б А БЛК Гума За Сите Сезони

Во продавницата
DEN 2006.40
Стока:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Пирели П4 Четири Сезони Плус КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Сите временски услови ефикасен возач за влечење гориво подолготрајно засилено возење на шарите издржливост на патеката без вибрации возење прецизна одговорност на управувањето преглед На Пирели П4 Четири Сезони Плус е гума за сите сезони на турнеја(повеќе..) Пирели П4 Четири Сезони Плус Цела Сезона 195/65-15 91 Ч Гума Одговара : 2016-17 Хонда Граѓански ДХ 2008 Хонда Граѓански ДХ-Г 2015-19 Шевролет Круз Л 2006-07 Хонда Спогодба Вредност Пакет 2003-05 Хонда Спогодба ДХ 2013-16 Хјундаи Елантра Л 2016-17 Фолксваген Џета Трендлајн 2020-22 Нисан Верса С 2017-18 Хјундаи ЕЛАНТРА еко 2001-02 Хонда Спогодба Вредност Пакет 2014 Фолксваген Џета Комфорт Тди 2021-23 Хјундаи Елантра Претпочиташе Хибрид 2019-20 Хјундаи Елантра 1998-2000 Хонда Спогодба Екс 2004-09 Мазда 3 Јас 2012-20 Шевролет Соник Лт 2013 фолксваген Џета Хибрид Трендлајн 2012 Фолксваген Џета Комфортлајн 2015 Фолксваген Џета Трендлајн Тди 2010-11 Фолксваген џета Трендлајн 2012-17 субару импреза База 2018 Фолксваген Џета С 2006 Фолксваген Џета Вредност Издание И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи