Декмод 32 32 Беж Дрво Тапациран Предниот Панел Полица И Врати Кабинет Со Огледува Врвот И Прстен Рачки, 1-Парче

Декмод 32 32 Беж Дрво Тапациран Предниот Панел Полица И Врати Кабинет Со Огледува Врвот И Прстен Рачки, 1-Парче

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Декмод 32 "х 32" Беж Дрво Тапациран Предниот Панел 1 Полица и 2 Врати Кабинет Со Огледува Врвот И Прстен Рачки, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Практична, но стилска надградба која веднаш го издигнува изгледот на вашата соба. Одржувајте зона без неред и останете организирани со овој шик кабинет. Создадете елегантен дисплеј со овој голем тапациран ормар и украсете го со метален предмет на врвот на книгите покрај голема керамичка вазна. Вклучува хардвер против превртување за да се спречи превртување. Кабинетот со 2 врати има акценти на огледало и ентериер од 22х31х13". Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 100 килограми. Ова е единствен кабинет за складирање во беж боја. Мдф кабинетот располага со една полица. Глам стил. Препуштете се на гламурозниот луксуз на кадифни текстури, блескави детали и елегантни завршетоци за да го подигнете вашиот дом и да додадете софистициран талент. Глам кабинетот за складирање е изработен од МДФ, Кинеска рамка од дрво од ела, рефлектирачко стакло и рачки од нерѓосувачки челик. Кабинетот со огледален врв носи лесна метална рамка за шампањ, беж тапацирани врати, полирани рачки од сребрен прстен и мек црно обоен ентериер. Тапацираната единица за складирање има закосен огледален врв со врати на кабинетот за магнетно затворање, пространа внатрешност и рачки на прстенот за лесно отворање. Секоја ставка е со димензии 32 L x 16w x 32 H инчи и колективно тежи 66,0 фунти. Овој глам кабинет има правоаголен профил со тркалезни прстени. Избришете ја со сува крпа. Овој глам кабинет е обликуван и прикачен дрво, метал и огледални материјали. Глам стил. Декмод 32" х 32 " Беж Дрво Тапациран Предниот Панел 1 Полица И 2 Врати Кабинет Со Огледува Врвот И Прстен Рачки, 1-Парче прави совршен додаток на секој дом.

Карактеристики на производот

Поврзани производи