Раскошен Домашен 6-Парче Извајана Спа Луксузна Памучна Крпа За Капење

Раскошен Домашен 6-Парче Извајана Спа Луксузна Памучна Крпа За Капење

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Создадете луксузен хотел-или спа-искуство за гостите и членовите на семејството со оваа 6-Парче Луксузна Памучна Крпа За Капење Поставена од Раскошен Дом. Изработен од 100% целосно природни памучни влакна, овој комплет крпи што се перат во машина има извајана шема На шевронски ленти што додава современ стил на вашиот гостин или мајстор за декор на бања. Овие супер-апсорбирачки крпи брзо и удобно го сушат целото тело откако ќе излезете од туш или бања. 6-ПАРЧЕ КОМПЛЕТ ЗА КРПИ ЗА КАПЕЊЕ - овој 6-парче комплет од 2 крпи за капење, 2 крпи за раце и 2 крпи за перење имаат извајана шема На шевронски ленти за да создадат искуство слично на хотел. Супер - АБСОРБЕНТА-Изработена од 100% 625 GSM памучни влакна, овие дебели и супер-апсорбирачки крпи брзо и удобно го сушат целото тело по туш или бања. СПА КВАЛИТЕТ ЛУКСУЗ-мека, кадифен текстура на секоја ткаена бања пешкир нежно ја разгалува вашата кожа за луксузна бања или туш искуство секој пат кога ќе ги користите. ЛЕСНА ГРИЖА-за да се обезбеди долготрајна мекост, измијте ги овие крпи во ладна вода и исушете ги на тивок оган. Прави убава свадба или подарок за домаќинство за пријателите и семејството. МАТЕРИЈАЛИ-100% 625ГСМ памук. ДИМЕНЗИИ-Крпа За Капење : (Л) 54 "х (Ш) 27"; Крпа За Раце : (Л) 28" х (Ш) 16"; Крпа За Перење : (Л) 12"х (Ш) 12". БОЈА-Морска Пена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи