Домашно Стискање На Дневната Крпа За Раце , Бело

Домашно Стискање На Дневната Крпа За Раце , Бело

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Стиснете го денот! Додадете дополнителна свежина и навивајте во вашата дневна рутина. Овој мек памучен велур пешкир се одликува со светла и весела лимон со "СТИСКАШ НА ДЕНОТ" вез. Купувајте предмети за координација за да ја завршите колекцијата. СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 2 крпи за раце. Мек памучен велур со украсен вез. Купувајте координативна колекција за да го комплетирате изгледот; се продава одделно. 100% памук. 16 "х 26". Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи