Глобус Електрична Безжична Паметна Внатрешна Безбедносна Камера, Не Е Потребен Центар, Гласовно Активиран, 1080п, Сребрена и Бела, 50108

Глобус Електрична Безжична Паметна Внатрешна Безбедносна Камера, Не Е Потребен Центар, Гласовно Активиран, 1080п, Сребрена и

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Паметната внатрешна/надворешна безбедносна камера на Globe Electric работи со вашиот мобилен телефон за да ви покаже што се случува со дисплеј од 1080p. Лесно Поставување : безбедносната камера може да се закачи на ѕидот со вклучените внатрешни номинални ѕидни сидра и завртки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи