Скип Хоп Фарма Авокадо Бебе Шетач Играчка

Скип Хоп Фарма Авокадо Бебе Шетач Играчка

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

Подгответе се да гуак и да се тркалаат со нашите симпатична авокадо шетач играчка. Одликувајќи се со две половини кои се лесни за отворање и затворање на малите раце, внатре ќе најдат (изненадување!) ѕиркаат-а-бу штракаат " јама."Кадифен, текстуриран екстериер и слатки детали од филц го прават ова свеж и забавен начин за забава на бебето каде и да одите. Како и сите наши играчки за колички и преносни играчки за бебиња, има вградена јамка и прстен за да можете лесно да ја закачите на шипката на вашата количка, носач за доенчиња или друга опрема. Подгответе се да гуак и да се тркалаат со нашите симпатична авокадо шетач играчка. Одликувајќи се со две половини кои се лесни за отворање и затворање на малите раце, внатре ќе најдат (изненадување!) ѕиркаат-а-бу штракаат " јама.”. Кадифените, текстурирани надворешни и слатки детали од филц го прават ова свеж и забавен начин за забава на бебето каде и да одите. Како и сите наши играчки за колички и преносни играчки за бебиња, има вградена јамка и прстен за да можете лесно да ја закачите на шипката на вашата количка, носач за доенчиња или друга опрема. Две половини се отвораат и затвораат за да откријат јасен штракаат "јама" центар со шарени монистра. Лесно се прикачува на шетачки барови и носачи за новороденчиња. Фталат-слободен. Координира со колекцијата На Фарма. Големина (инчи) : 4,75 л х 3,75 в х 9х.

Карактеристики на производот

Поврзани производи