КРЕВЕТ ВЛИЈАНИЕ Мат IMB15SBS одговара 15+ КОЛОРАДО КАЊОН 6 ' КРЕВЕТ Сива

КРЕВЕТ ВЛИЈАНИЕ Мат IMB15SBS одговара 15+ КОЛОРАДО КАЊОН 6 ' КРЕВЕТ Сива

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Подлогата За Удар е направена за да одговара на вашата специфична марка и модел, пополнувајќи ги ребрата и контурите на креветот на камионот за да обезбеди мазна, празна површина за товарење. Интегрираната шарка на задната врата над јазот помеѓу креветот на вашиот камион и задната врата, ова ќе го елиминира досадното натрупување остатоци помеѓу двете парчиња. Оваа подлога ќе го заштити вашиот камион додека стоите на се што можете да му фрлите : од прекривка до белило. Материјалот ЗА Тпо На Подлогата За Удар е отпорен на бледнее и УВ. 3/4 " густата пена е слична на онаа што се користи во елеците за спасување и нема да апсорбира вода, отпорна на мувла и мувла. Водата едноставно ќе истече од површината, низ периметарот со патент, надвор од фабричките одводни дупки во креветот на камионот и ќе се исуши за само 20 минути. Анти-пропадна ТПО композитна површина. 3/4 " дебелиот обложен под ви дава заштита од удар и е лесен за колената. Интегрираната шарка за заштита на јазот на задната врата ги чува нечистотијата и прашината од креветот на вашиот камион. Дизајниран за надворешна употреба - нема да апсорбира вода. Хемиски и отпорни на дамки. Одговара Изберете : 2015-2022 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2015-2022 ГМЦ КАЊОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи