Без граници женски памучни памучни гаќички за бикини, 5 пакувања

Без граници женски памучни памучни гаќички за бикини, 5 пакувања

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Без граници женски памучни гаќички за бикини - 5 пакет - стил NB2051 D/E Ова нема граници со памук Jerseyерси бикини нуди одличен асортиман на модни отпечатоци, забавни графики и цврсти ребра. Конструиран од меки, еколошки предива од памук, ќе го сакате чувството на покриената еластична лента за половината што лежи рамно на вашето тело за супер мазен изглед под облека. Прекрасен асортиман со одлично фитинг бикини покриеност и пакет за стилизирање NB 2051 D - брусница "Ајде да добиеме пријатна " графичка, печатење на животни од виножито, кора од нане со рамна еластична лента за половината и трим на чипка на ногата, средно сиво цврсто ребро, црно садот ребро пакет NB 2051 E - Smoky Olive "Здраво убава " Графичка, чад -карирана принт, печатење со сини стакленички starsвезди, печатење на платина сребрени точки, црно саѓи цврсто ребра Мерење на моделот : Висина : 5'7 ", половината : 26", биста : 34 “, Колкови : 36”. Моделот носи големина мал. Покриеност со бикини. Декоративен лак однапред. Асортиман. 95% BCI памук/ 5% спандекс. Големини - XS -3 XL. Машинско миење ладен, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте. Увезени. Земја на потекло - Бангладеш.

Карактеристики на производот

Поврзани производи