Triangleокеј ® есенцијал за женски памучен триаголник за истегнување на памук, bralette, прилагодлива, жица, градник за удобност со ниско влијание, големини мали, средни, го

Triangleокеј ® есенцијал за женски памучен триаголник за истегнување на памук, bralette, прилагодлива, жица, градник за удобност

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Bralette triangle на памук за памук на Jockey® е идеален избор кога сакате лесна поддршка за активности со ниски или без влијание. Природно мекиот памук обезбедува ладна, удобност за дишење со само еден допир на истегнување, додека предниот дел од двојно му дава удобна, без жица поддршка. V-вратот нема да се прикаже под вашите врвови со отворен врат, а под-лентата за еластично лого без прицврстување додава спортски допир за враќање. Поддршка со ниски влијанија. V-јазли и чаши без жица. Прилагодливи ленти. 95% памук / 5% спандекс. Машинско миење и суво.

Карактеристики на производот

Поврзани производи