Женска Мода Секојдневен Летен Краток Ракав Копче За Печатење Блуза

Женска Мода Секојдневен Летен Краток Ракав Копче За Печатење Блуза

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Женска Мода Секојдневно Лето 2022 Копче За Печатење Со Кратки Ракави Блуза Карактеристики : 1.Модни женски врвови.Дизајнот на кратки ракави ве прави попривлечни. 2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек. 3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со краток ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со кружен врат. 4.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки. 5.Удобна, маичката со кратки ракави е многу удобна за носење 6. - Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија. Информации за производот : Сезона : Пролет Пол : Жени,Девојка Прилика : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Краток Ракав Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина НА Бистата XL 10 14 40 116cm/45.67" 26cm/10.24" 77см/30.31" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 116см/45.67" ракав : 26см/10.24" должина : 77см/30.31" ГОЛЕМИНА Шема : Големина : с сад : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 Еу : 34 Биста : 98СМ/38.58" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 104см/40.94" ракав : 24см/9.45" Должина : 75см/29.53"Големина : Л Сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 Еу : 38 Биста : 110см/43.31" РАКАВ : 25см/9.84" должина : 76см/29.92"големина : xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 26cm/10.24" Должина : 77cm/30.31"големина : xxl сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 БИСТА : 124cm/48.82" Ракав : 27cm/10.63" должина : 78cm/30.71" ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Лесно се совпаѓа со сите видови панталони, јакни, фустани, здолништа, фармерки, разгорени панталони, дно, хеланки итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи