Royallove Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврски За Жени Б

Royallove Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Лежерни Врвови Со Плус Големина Плисирани Копчиња За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Женаопишете : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Карактеристики : Кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на предното копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style.To носете : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучи : 1 парчиња tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182148138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31" тоа е дише лесен, пријателски за кожата, лабав, растеглив, мек удобен удобен и мек материјал кој се грижи за вас како бебе. +Погоден за одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, запознавање итн. Совршен за летни излегувања. +Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. €Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура. ●Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи