Време на празник Бургундски кадифен секвенк Божиќно порибување, 18 “

Време на празник Бургундски кадифен секвенк Божиќно порибување, 18 “

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Создадете елегантен изглед со Божиќното порибување на време на празник, Бургунди, Вилвети Сек. Изработено во богат кадифе со црвена манжетна и злато и црвено плетенка, во порибувањето се одликува со раскошен дизајн во злато зашивање со златни секвенци. The stocking has a fringed loop at the top for hanging over fireplaces or at the foot of a bed and measures 18" to make it easy to fill it with the perfect amount of holiday cheer. Made for stuffing with presents, candy, cards, и други изненадувања за празници, празник за време на празниците Бургундија со кадифени секвенци Божиќно порибување е сигурно дека ќе стане омилена негувана декорација за празници од година во година. Елегантно Божиќно порибување со раскошен дизајн на одмор. Се одликува со сцилиран дизајн во злато зашивање со златни секвенци. Изработена со црвена боја манжетна и плетенка. Трајната јамка му овозможува на чорапот да биде обесена од оџакот со грижа во предвремена. Убавиот Божиќен стил го олеснува ова порибување со други Божиќни чорапи и украси за време на одмор. Совршено за полнење со подароци, бонбони, бонбони, картички и други празнични изненадувања. Разиграниот дизајн е совршен за деца и возрасни. Дизајн од една страна. Направен од кадифе. Големина 18 "L. тежи 0,176 фунти . Модел # 575281590.

Карактеристики на производот

Поврзани производи