Фјидес Брод Кука Замена Брод Кука Главата Хардвер Додаток Брод Хардвер Додаток За Употреба Брод

Фјидес Брод Кука Замена Брод Кука Главата Хардвер Додаток Брод Хардвер Додаток За Употреба Брод

Во продавницата
DEN 219.52
Стока:

Функција : 1. Изработен од нерѓосувачки челик 316, има отпорност на корозија и издржливост во средини со солена вода.2. Овој производ користи фино мелење и полирање на огледала, тој е многу прецизен и светол.3. Куката има заострен штекер кој може да собере тркалезна телескопска прачка од 1 инчи или друга телескопска прачка што може да се исече до потребната должина.4. Производот има странични дупки за фиксирање прицврстувајќи ја куката на столбот со завртки.5. Специјалниот дизајн го прави јажето е многу лесно да се управува и да ги собереш.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Кука За Брод Главаопционална Големина : 28ММ, 34ммквантитет : 1пцкол : сребрено Огледало полирани површини големина : Прибл. 28мм/1.1 инчи, 34мм/1. 3ин1. Супер огледало полирање, одлична отпорност на корозија на морска вода2. Издржлив, висококвалитетен, висококвалитетен, соодветен разни Јахти Име НА Предметот ММ/ А ММ/ Б ММ/ Ц ММ/ Д ММ/ Е МЈС028-28 28мм Лесен Брод Кука Глава 170.00 50.00 34.00 4.50 4.50 МЈС028-34 34мм Лесен Брод Кука Глава 188.00 50.00 34.00 6.50 6.50 Карактеристики На Производот : морски одделение 316 од нерѓосувачки челик Кастинг Фина ИЗРАБОТКА, И ПОЛИРАН АНТИКОРОЗИВЕН И ВОДООТПОРЕН, МОДЕН и дарежлив список на пакети : 1 х чамец кука главата куката има заострен приклучок Што Може Да собере ТРКАЛЕЗНА ТЕЛЕСКОПСКА прачка од 1 инчи Или друга телескопска прачка Што Може Да Се Исече До Потребната Должина. Специјалниот дизајн го прави јажето е многу лесно да се управува и да ги собереш. Овој производ користи фино мелење и полирање на огледала, тој е многу прецизен и светол.

Карактеристики на производот

Поврзани производи