Мортило Пенкало За Сенки За Очи Со Висок Сјај Нежно Бисерно Сјајно Осветлување Двоглава Сенка За Очи Стап Во Форма На Едно Бришење

Мортило Пенкало За Сенки За Очи Со Висок Сјај Нежно Бисерно Сјајно Осветлување Двоглава Сенка За Очи Стап Во Форма На Едно Бришење

Во продавницата
DEN 127.68
Стока:

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Пенкало За Сенки За Очи Со висок Сјај Нежен Бисерен Сјаен Осветлувачки Двоглав Стап За Сенки За Очи Во Облик На Едно Бришењекарактеристики : Совршено И За Лична Употреба, секогаш може да ви понуди различен креативен изглед на очите во различни прилики, како што се забава, музичка забава и секојдневна секојдневна шминка. Совршен за почетници за шминка и шминкери.Совршен за Festivals.It ќе биде идеален за девојки или дами За Секојдневна употреба, Роденденска Забава,Козметичко Шоу,Танцова Забава и Свадбена Шминка и многу повеќе.Одлично за шминка гуру или шминка artist.It може лесно да се отстранат, производите за отстранување шминка и бришењето шминка работат добро .Ве молиме имајте предвид дека производот може да биде оштетен за време на пратката, ако добиете скршена стока или не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме да се чувствувате да не контактирате и ние нема да штедиме напори да ви понудиме најдобро решение.Идеален за жени и тинејџери од сите возрасти & секој што сака козметика.Пенкало За Сенки За Очи Со висок Сјај Нежен Бисерен Сјаен Осветлувачки Двоглав Стап За Сенки За Очи Во Форма На Едно Бришењематеријал : Абсколор : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20gpackage големина : 13x3x2, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Сенка за очи . Мода. Одговарајте на вашата секојдневна и забавна шминка. Исклучителен живот, исклучителна вас. Прилика : Реална долга брановидна природна црна перика може да ви помогне совршено да одговарате на вашето секојдневно носење, работа, состанок, концерт, играње улоги, костими, тематска забава, снимање видео или само да го промените вашиот изглед.

Карактеристики на производот

Поврзани производи