Миа Целосна Глава, Високо Копче За Враќање На Крилата Тафтувана Лен, Сива

Миа Целосна Глава, Високо Копче За Враќање На Крилата Тафтувана Лен, Сива

Во продавницата
DEN 5919.84
Стока:

Карактеристики мерки За Производи (инчи) : 8Х1Х7 Составен од месинг во Сребрена нијанса Опис : Внимавајте на оваа прекрасна Месинг Кука за Сидро составена од месинг материјал со врвен квалитет. Се уверува дека ќе трае во врвна состојба во наредните години. Обезбедена со четири куки и голем дизајн на сидро погоре, оваа кука ќе служи за двојна намена. Тоа ќе ви помогне во виси разни предмети за да ја направите вашата соба да изгледа организирана, како и ќе додаде на постоечкиот декор на вашето живеалиште. Може да се монтира во вашата дневна соба или спална соба за да висат палта, ремени, облека или други предмети по ваш избор. Можете да го одржите сјајот недопрен со тоа што ќе го избришете со мека крпа од време на време.Оваа јасно дизајнирана Месинг Кука За Сидро ќе привлече внимание на многумина и за ова ќе ве опсипат кудо creation.So што чекаш? Одете да ја направите оваа прекрасна Месинг Кука За Сидро ваша! Една глава со целосна големина|Тапацирана во полиестерска текстурална постелнина|дизајн Со висок удар на крилјата|цврсти стапала на блок|тафтување Со Длабоко копче што формира дијамантска шема|.

Карактеристики на производот

Поврзани производи