Шамрок Зелен Бивол Проверете Чаршав, 52 x52

Шамрок Зелен Бивол Проверете Чаршав, 52 x52

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, DII ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. Чаршафи што сте ги покриле, без разлика на големината или обликот на вашата маса, имаме нешто за вас. Со квалитет во секоја нишка, овие издржливи, долготрајни чаршафи се задолжителни. Стилскиот и едноставен дизајн ќе се вклопи со секој декор во вашиот дом или кујна. МОЖЕТЕ да им верувате НА ДИИ при изборот на функционални, стилски и достапни додатоци за домот. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Мерки 52х52 инчи, соодветни за маса што може да собере 4 лица. Памучна ткаенина, машинско перење во ладна вода одделно, нежен циклус, исушете ја линијата за да избегнете какво било собирање. Ниско железо ако е потребно. Оставете ги вашите садови да се истакнат со нашата боја брзи чаршафи отпорни на брчки кои сигурно ќе дадат изјава. Вашата маса може да биде облечена нагоре или надолу за да создаде совршено место за поставување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи