Нерѓосувачки Челик Тамблер-Вие Сте Доволно

Нерѓосувачки Челик Тамблер-Вие Сте Доволно

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Материјал : Нерѓосувачки Челик, Бпа-Слободен Пластика. Големина : 4.25 " Ч, 12 мл. Инструкции За Нега : Само Миење Раце. Одличен гимнастик за патување во движење за вас или вашите пријатели! Чита : Вие Сте Доволно Нерѓосувачки Челик Тамблер - Вие Сте Доволно (Други).

Карактеристики на производот

Поврзани производи