Парагон 12 парчиња. Забавен Сет

Парагон 12 парчиња. Забавен Сет

Во продавницата
DEN 831.84
Стока:

Уживајте во вашиот пијалок со целосно задоволство! Овој неверојатен Парагон 12 парчиња. Забавниот Сет од чаши за кружни производи е идеален и за сите пијалоци. Очилата се обликувани до совршенство со пробивен стил и неспоредлива вредност на брендот. Уште повеќе, нивната основа обезбедува максимална стабилност што ќе ја додаде yourетиката на вашата маса со нивниот современ дизајн. Овие се совршени за : родендени, вечери, празници, свадби, скари, невестински тушеви, тушеви за бебиња, настани на отворено, забави во базен, излети и многу повеќе! * Уникатната Форма На Стакло го подобрува сокот и пијалоците аромите и вкусовите • Прекрасните Стаклени Капаци Вклучуваат Херметички Заптивка За Чување Колачиња, Кафе, Брашно, Шеќер, Машина За Миење Садови Од Ориз Безбеден, Изглед И Тешко Чувство Од Висока Класа • Димензија : 3,5"x2, 3" x5, 8 " • Комплетот вклучува 12 и држи 15,75 мл. од вода, ладен чај, лимонада или кој било омилен пијалок лесно • Направено од целосно природни, одржливи суровини, стаклото може да се рециклира 100% и може да се користи бесконечно • не содржи никакви штетни хемикалии како ШТО се БПА, фталат, ПВЦ или поликарбонат, така што ништо не може да се исцеди во вашиот пијалок од стаклото • Издржлив и машина за миење садови безбеден за брзо, лесно чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи