Мајами Керион Колинс Проширување Ретро Фабрика Багаж Во Собата

Мајами Керион Колинс Проширување Ретро Фабрика Багаж Во Собата

Во продавницата
DEN 2719.84
Стока:

Сетот За багаж Колинс греј Од мајами Керион додава трендовски допир на вашето патување со овој ретро-шик, тврд спинер багаж. Конструиран со ТЕКСТУРИРАНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, армирани аголни штитници, гумени обликувани рачки и целосно обложен и проширлив ентериер, што го прави овој багаж практична и стилска опција за секој маж или жена во движење. Направено од дебели СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со микро-дијамантска текстура. Обликувано тело, со армирани аголни штитници. Осум тркала за центрифугирање кои се тркалаат мазни, тивки и се справуваат со тешки тежини. Багажот може да се прошири за поголем капацитет за пакување. Внатрешноста вклучува одделени прегради, мрежен џеб, 2 џебови за чевли и ремени за компресија. Цврста и удобна количка на повеќе нивоа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи