Женски Зимски Чизми За Патки Водоотпорни Чизми За Дожд На Отворено Топли Чизми За Снег

Женски Зимски Чизми За Патки Водоотпорни Чизми За Дожд На Отворено Топли Чизми За Снег

Во продавницата
DEN 784.00
Стока:

Опис На Производот. Женски Зимски Снежни Чизми Водоотпорни Патки чизми. . ФУНКЦИЈА : . . . . . Висококвалитетни Материјали . Удобна Влошка . Модерен и удобен Врвка . Тпр Нелизгачки Надворешен Ѓон . Прочитај повеќе . Големина Шема : . Големина На Етикетата 36=Големина 6 Жени=Должина На Стапалото 9 Инчи . Големина На Етикетата 37=Големина 7 Жени=Должина На Стапалото 9,2 Инчи . Големина На Етикетата 38=Големина 8 Жени=Должина На Стапалото 9,35 Инчи . Големина На Етикетата 39/40=Големина 9 Жени=Должина На Стапалото 9,6-9,8 Инчи . Големина На Етикетата 41=Големина 10 Жени= Должина На Стапалото 10 Инчи . Големина На Етикетата 42=Големина 11 Жени=Должина На Стапалото 10,2 Инчи . Прочитај повеќе . Повод : . Овие водоотпорни чизми за патки одговараат за разни активности на отворено, како што се скијање, качување, возење велосипед, пешачење, шопинг, патување итн. Прочитај повеќе Жени Машки Чизми До Глуждот Унисекс Чизми За Снег Машки Женски Чизми За Снег Женски Чизми За Снег Женски Чизми За Патки Водоотпорни. Гумен ѓон. ШТО ДОБИВАТЕ : Женски патки чизми без оглед на изборот на надворешни материјали, или внатрешната топлина, тоа е многу ригорозно. Изберете го,ќе ви донесе поинакво зимско искуство!. ВОДООТПОРЕН ВАМП : женски зимски чизми за патки изработени од водоотпорна шевове-запечатена пвц школка и висококвалитетна кожна конструкција,одржувајте удобно и суво опкружување на стапалата во студено време. ТОПЛО И УДОБНО : Овие патка чизми со флексибилни пвц горниот и дебели крзно поставата за подобрување на топлинска изолација.Меката горна линија од вештачко руно обезбедува дополнителна удобност при одење на отворено. НАДВОРЕШЕН ЃОН ОТПОРЕН на ЛИЗГАЊЕ : Висококвалитетен пвц ѓон, Обезбедува одлична влечна сила на различни терени, погоден за долго работење на отворено. ПРИЛИКА : кога ќе дојде студено време, ве молиме верувајте на јуктопа женските зимски чизми за снег се совршена изолирана чизма за дожд од патка.Погоден за снежни, скијачки, дождливи, влажни ситуации, лов, пешачење/пешачење во зима, секојдневна работа, градина, секојдневен, одете на шопинг, исто така може да биде подарок за одмор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи