Машки Динго Опи Чука Бут ДИ 208

Машки Динго Опи Чука Бут ДИ 208

Во продавницата
DEN 959.84
Стока:

Bootie Chukka Boot од Dingo е модерен чизми што сигурно ќе даде изјава. ОПИЕ зема класичен дизајн и го ажурира со смели бои кои лесно преминуваат од бирото во CAF. Залепете ја маглата со шарки. Инсолска перница. Тркалезна пети. Висина на вратилото 4 ".

Карактеристики на производот

Поврзани производи