Чудата за чудо-чудо од 101-жени на В-вратот за чистење на вратот

Чудата за чудо-чудо од 101-жени на В-вратот за чистење на вратот

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Topенскиот врвен врат од Wonderwork нуди поудобно, контурно вклопување што жените го сакаат и им треба. Специјалното истегнување на движењето и ткаенината со високи теми обезбедуваат луксузен квалитет за убава драпера што се движи со вас. Одликувајќи се со ажуриран дизајн кој вклучува мека линија V-врат и прилагодена силуета со странични отвори, овој врв ги надминува традиционалните стандарди во индустријата со стил што ги разгорува сите големини со исклучителна вредност. Заболувања на шипки и тешки навојни шипки на стрес | Полиестер/35% памук активен Twill Bungee Loop Loop Bagge носители на носители на рамената и шипката на тешки конец на стресните точки. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Две големи џебови на лепенка на долниот фронт. Penеб на пенкало и мобилен телефон. Јамка за комунални услуги на десниот преден џеб.

Карактеристики на производот

Поврзани производи