Крејола Пепа Свиња Боење Страници И Налепници, Страници, Подарок За Деца

Крејола Пепа Свиња Боење Страници И Налепници, Страници, Подарок За Деца

Во продавницата
DEN 79.04
Стока:

Малите можат да ги обојат и украсат своите омилени ликови од шоуто Пепа Прасе! Оваа Книга За Бои И Налепници Крејола нуди 32 Страници за Боење Пепа Прасиња и 4 Листови Налепници. Вклучени се над 50 налепници за децата да можат да ги подобрат своите уметнички дела за боење на нивните омилени ликови Од Пепа Прасе! Книгите за Боење крејола се идеални за забава во движење или дождливи денови дома, така што обожавателите можат да ги обојат авантурите На Пепа, Џорџ, Тато, Мумијата и целото семејство На Свињи каде и да шетаат! Спарете Со Креола Боички И Обоени Моливи (продадени одделно) за одличен подарок за деца на возраст од 3 и повеќе години. Почетник унисекс дете. КНИГА ЗА БОЕЊЕ СВИЊИ ПЕПА : Карактеристики 32 Страници За Боење Свињи Пепа и 4 Страници Налепници За Свињи Пепа. НАД 50 НАЛЕПНИЦИ : Налепниците Пепа Прасе им овозможуваат на децата да ги подобрат своите уметнички дела со нивните омилени ликови. СЛАТКИ СТРАНИЦИ ЗА БОЕЊЕ : оставете ги малите да ги обојат и украсат своите омилени ликови од шоуто Пепа Прасе!. АКТИВНОСТИ ЗА ПАТУВАЊЕ ЗА ДЕЦА : Боенките За Креола се идеални за забава во движење или дождливи денови дома. СПАРЕТЕ СО УМЕТНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ : Пакет Со Боички Од Креола или Обоени Моливи (продадени одделно) за да започнете веднаш. ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : прави одличен подарок за девојчиња и момчиња, на возраст од 3 и повеќе години.

Карактеристики на производот

Поврзани производи