Транзициска област килим ориентален крем, розова дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим ориентален крем, розова дневна соба лесна за чистење

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Гламолизирајте го вашиот дом декор со овој традиционален дизајн на стариот свет медалјон. Мароканскиот вкус и пријатните бои прават вкусен додаток на кој било вид стил на украсување. Плишани, полипропиленски влакна со лесна нега на поддршка од памук за меко, остварливо чувство. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците. Место чисто со вода кога е потребно. Транзициски килим 8x11 (7'10 '' x 10'3 '') Ориентален крем, розова дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна крема сенка и розови акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи