Шелоха девојки 1-парчен костим за капење и прикривање, сет со 2 парчиња, големини 4-16

Шелоха девојки 1-парчен костим за капење и прикривање, сет со 2 парчиња, големини 4-16

Во продавницата
DEN 223.84
Стока:

Добијте голема вредност со овој 2-парчен пливање поставен од Шелло. Без разлика дали е на плажа, базен или езеро, костимот за капење брзо сушење ќе ја задржи удобна со ткаенината со мека до допир и рејтинг на UPF50 за да помогне да ја задржи заштитена. Симпатичниот координативен фустан за прикривање е направен во мек памук со странични врски со чипка за модерна завршница што ќе ја сака. Материјал : костим за капење : 83%/полиестер/17% спандекс; Прикривање : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : 1 парчиња костим за капење и прикривање. Карактеристики на костим за капење : 1-парчиња; лажички врат; Пречки за грб на крцкави; Пресечен фронт со акцент на вратоврска; Заштита на сонце UPF50; Брзо сушење. Карактеристики на прикривање : пуловер; опуштено вклопување; лажички врат; без ракави; Страни од чипка. Девојки костими за капење и прикриени поставени од Шелоха.

Карактеристики на производот

Поврзани производи