Дете 4 јули Ѕвезда Разгореа Комбинезон ЕДЕН 3М-16Т

Дете 4 јули Ѕвезда Разгореа Комбинезон ЕДЕН 3М-16Т

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Облека со супер добар квалитет за деца, удобна ткаенина, одлична за носење деца!Ќе бидете многу задоволни со тоа! [СТИЛ]Бутик Детска Облека.Оваа облека е изработена од удобна и мека ткаенина. Вашето дете носи супер удобна облека, вие го заслужувате тоа!. [ПЕРЕЊЕ] : Рачно Перење Се Достапни . Не Избелувајте. [ВНИМАНИЕ] : Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро и ќе го решиме проблемот за вас!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи